ТРАВЫ - мочевыделительной системы

Производители

ТРАВЫ - мочевыделительной системы Товаров: 8.

Показано 1 - 8 из 8 товаров
 • 13,95 zł

  Fitolizyna stosowana jest tradycyjnie w chorobach układu moczowego, ułatwia wydalanie kamieni i piasku, działa moczopędnie, przeciwzapalnie, przeciwbólowo i bakteriostatycznie. Krzemionka zawartą w zielu skrzypu działa normalizująco na równowagę koloidowo - krystaloidową w moczu, przez co zmniejsza możliwość budowania się kamieni moczowych.

  13,95 zł
 • 15,85 zł

  Środek tradycyjnie stosowany jako pomocniczy w kamicy dróg moczowych i zapobieganiu nawrotom kamicy. Preparat ułatwia wydalanie kamieni i złogów moczowych niezależnie od ich składu chemicznego. Działa lekko przeciwbakteryjnie, rozkurczowo i przeciwbólowo.

  15,85 zł
 • 10,94 zł

  Wspomagająco w dolegliwościach reumatoidalnych oraz w celu wymuszenia diurezy w zapalnych schorzeniach dróg moczowych i piasku nerkowym.

  10,94 zł
 • 58,00 zł
  Новое

  Масло семян тыквы 500 мл - натуральное, холодного отжима, нефильтрованное с удивительным вкусом и zielonoczarnym цвета и вкуса семян тыквы.

  58,00 zł
 • 99,00 zł
  Новое

  Натуральный 100% качество тыквенное масло 1000ml - натуральный облачно, сырая, нерафинированное, холодного отжима с темным цветом и удивительным ароматом и вкусом.

  99,00 zł
 • 6,98 zł

  Zioła stosowane pomocniczo jako środek moczopędny w zaburzeniach wydalania moczu. Składniki herbatki DIUROFLOS TEA wspomagają pracę układu krążenia i układu moczowego, regulują gospodarkę wodną organizmu. Wykazują łagodne działanie diuretyczne.

  6,98 zł
 • 6,98 zł

  Zioła stosowane w stanach zapalnych cewki moczowej i pęcherza moczowego, przy skłonnościach do powstawania kamicy nerkowej. Składniki herbatki ziołowej UROFLOS TEA wykazują działanie moczopędne, regulują gospodarkę wodną w organizmie, wspomagają pracę pęcherza moczowego i nerek oraz układu krążenia i wydalania. Znajdujący się w herbatce korzeń lubczyka...

  6,98 zł
 • 8,34 zł

  Bratek łagodzi dolegliwości skórne związane z zaburzeniami przemiany materii, charakterystyczne dla wieku młodzieńczego. Flawonoidy zawarte w ekstrakcie z bratka mają działanie oczyszczające i moczopędne. Wiążą szkodliwe dla zdrowia produkty przemiany materii, przez co ułatwiają ich usuwanie z moczem. Regulują przemianę materii, uszczelniają ściany naczyń...

  8,34 zł
Показано 1 - 8 из 8 товаров