Producenci

Serdecznie witamy w Internetowym Sklepie Zielarskim

Leki z Natury to nowoczesny Internetowy Sklep Zielarski, w którym znajdą Państwo zioła, suplementy diety, produkty lecznicze, mieszanki ziołowe, herbaty czerwone, zielone, białe oraz bardzo duży wybór kosmetyków naturalnych i dermokosmetyków. Szeroki wybór produktów z całego świata świadczy o profesjonalizmie, z jakim traktujemy naszą pracę. Stworzyliśmy naszą firmę po to, by na polskim rynku istniał sklep, w którym ceny produktów byłyby porównywalne z cenami producenta. Zgodnie z naszym założeniem, Leki z Natury oferuje Państwu łatwy w obsłudze i przejrzysty serwis internetowy pełen najwyższej jakości, oryginalnych produktów po najniższych cenach.

UWAGA

ZAPRASZAMY DO SKLEPU STACJONARNEGO W OLSZTYNIE

przy ul. Żytniej 70h

(Osiedle Dajtki)

sklep zielarski

 

Sklep Stacjonarny otwarty jest w godzinach:

Poniedziałek - Piątek - od 8.00 do 18.00

Sobota  -   od 10.00 do 14.00

Sklep Zielarski

www.lekiznatury.pl

ul. Żytnia 70H

10-823 Olsztyn

NIP 739 - 324 - 87 - 45

 

UWAGA !!!

ZMIANA NUMERU KONTA BANKOWEGO

Numer konta: Bank PKO (dawna Nordea Bank):

58 1440 1228 0000 0000 1486 1211

 

Telefon Kontaktowy : 0 668 352 666 

Adres E-mail : sklep@lekiznatury.pl

 

Ziołolecznictwo, aromaterapia i szereg innych, nowoczesnych form wspomagania leczenia i profilaktyki prowadzonych w sposób klasyczny, to stosunkowo gorący temat, który dość często pojawia się w mediach i dyskusjach internetowych.

Spór o to, czy medycyna alternatywna faktycznie działa pozostaje jednak nierozwiązany, a to przede wszystkim ze względu na to, że  bardzo trudno jest wiarygodnie zbadać i określić wpływ pojedynczych czynników środowiskowych na nasze zdrowie.

Niemniej, mało kto zdecydowanie zaprzecza dzisiaj skuteczności różnego rodzaju ziół i preparatów ziołowych w profilaktyce i po prostu, budowaniu zdrowia we własnym organizmie.

Nie sposób nie zauważyć jednak różnicy pomiędzy współczesnym ziołolecznictwem a tym, stosowanym przez nasze babcie. Przede wszystkim mamy współcześnie dostęp do zdecydowanie większej ilości produktów i form leczenia oraz profilaktyki.

W końcu internetowy sklep zielarski znajdziemy tak naprawdę bez najmniejszego problemu, a ich ilość jest wcale nie mniejsza, niż tych, które możemy odszukać w dowolnym polskim mieście.

Oczywiście korzystanie z ziół na co dzień może mieć też negatywne efekty, jednak z praktycznego punktu widzenia właściwie można o nich wcale nie mówić. W końcu nie co dzień słyszy się o osobach, które przedawkowały zieloną herbatę, prawda?

Jakkolwiek patrzeć, zioła od zawsze stanowią dość istotny element diety każdego z nas i nie ma się czemu dziwić – w końcu jest to podejście stosowane wobec naszych organizmów od setek lat i właściwie z natury rzeczy musi być skuteczne.

Oczywiście nie sposób tutaj powiedzieć, że ziołolecznictwem można w jakikolwiek sposób zastąpić medycynę klasyczną, ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

Ludzkość zna przecież bardzo wiele form dbania o zdrowie organizmu, a jedynym sensownym rozwiązaniem, jest łączenie ich wszystkim i stosowanie zamienne, a w zasadzie naprzemienne. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie naprawdę zapewnić sobie dobre samopoczucie i spokój o własne zdrowie, o które trzeba przecież dbać, bo nikt inny tego nie zrobi.

Przesyłki wysyłamy od 24-72h po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.