Promocje

Producenci

Lista produktów producenta: Ziaja

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 2,93 zł

  Clotrimazol - lek przeciwgrzybiczy stosowany w: grzybicach skóry i błon śluzowych wywołanych przez różne szczepy dermatofitów, w tym grzybica pachwin, dłoni, stóp, grzybica międzypalcowa a także łupież pstry i rumieniowy. Skuteczny w leczeniu drożdżycy skóry: np. zanokcica drożdżakowa, wyprzenie drożdżakowe, drożdżyca paznokci i wałów paznokciowych.

  2,93 zł
 • 3,01 zł

  Wazelina skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje uszkodzony naskórek. Ma działanie natłuszczające i ochronne. Wiek - bez ograniczeń.

  3,01 zł
 • 4,54 zł

  Maść nagietkowa działa przeciwzapalnie i nieznacznie bakteriobójczo. Stosowana jest w leczeniu trudno gojących się ran, oparzeniach, odleżynach, odmrożeniach, wypryskach, czyrakach, owrzodzeniach na tle żylakowym i ropiejących otarciach naskórka. Stosuje się ją również w leczeniu stłuczeń, a także miejsc po ukąszeniu owadów.

  4,54 zł
 • 3,54 zł

  Maść Tormentiolową stosuje się przy trudno gojących się ranach, drobnych skaleczeniach , ziarninujących małych rankach.

  3,54 zł
 • 10,05 zł

  Dikloziaja stosowany jest w miejscowym leczeniu: ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty), bólu pleców i pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni oraz stawów w wyniku skręcenia, stłuczenia, nadwerężeń.

  10,05 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów