Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących Zobacz większe

Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących

Nowy produkt

Apap C Plus przeznaczony jest dla osób odczuwających pierwsze objawy przeziębienia (dreszcze, bóle głowy, mięśni i ogólne rozbicie). Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, wit. C uzupełnia niedobory występujące w czasie przeziębienia.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,26 zł.


13,73 zł brutto

Więcej informacji

Apap C Plus został specjalnie stworzony z myślą o osobach odczuwających pierwsze objawy przeziębienia (dreszcze, bóle głowy, mięśni i ogólne rozbicie, potrzebujących więc skutecznego i bezpiecznego leku, który poprawi ich samopoczucie oraz wspomoże organizm w hamowaniu infekcji. Apap C Plus to lek tak bezpieczny, że mogą go używać nawet osoby z chorobą wrzodową, alergią, nadciśnieniem czy przyjmujące inne leki. Apap C Plus zawiera paracetamol (500 mg) i witaminę C (w dawce 300 mg - jest to największa dawka witaminy C w dwuskładnikowych preparatach zwalczających objawy przeziębienia). Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, witamina C pokrywa zaś zwiększone zapotrzebowanie na kwas askorbinowy oraz uzupełnia jego niedobór często występujący w czasie przeziębienia.Składniki aktywne: 1 tabletka musująca zawiera substancje czynne: - paracetamol 500g,- kwas askorbowy (witamina C) 300mg. Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy bezwodny, wodorowęglan sodu, węglan sodu bezwodny, poliwidon, Makrogol 6000, aromat cytrynowy 84260-51, sacharyna sodowa, aspartam, aromat cytrynowo-limonowy 610049H, magnezu stearynian, sól sodowa fosforanu ryboflawiny.Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe leczenie objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy takich jak gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.Sposób użycia: Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: Jednorazowo jedna tabletkę. Przyjmować co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę. Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w jednej szklanki wody.Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 lat.Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki leku lub wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, Ciężka niewydolność nerek lub wątroby,Wirusowe zapalenie wątroby, Choroba alkoholowa, Fenyloketonuria, Ostrożnie przyjmować lek jednocześnie z inhibitorami MAO oraz w okresie 2 tygodni po ich odstawieniu, a także jednocześnie z zydowudyną (AZT).Leku nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Opinie

Napisz opinię

Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących

Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących

Apap C Plus przeznaczony jest dla osób odczuwających pierwsze objawy przeziębienia (dreszcze, bóle głowy, mięśni i ogólne rozbicie). Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, wit. C uzupełnia niedobory występujące w czasie przeziębienia.

Produkty powiązane