Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących Agrandir l'image

Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących

Nouveau produit

Apap C Plus przeznaczony jest dla osób odczuwających pierwsze objawy przeziębienia (dreszcze, bóle głowy, mięśni i ogólne rozbicie). Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, wit. C uzupełnia niedobory występujące w czasie przeziębienia.

Plus de détails

En achetant ce produit vous pouvez gagner jusqu'à 13 points de fidélité. Votre panier totalisera 13 points pouvant être transformé(s) en un bon de réduction de 0,26 zł.


13,73 zł TTC

En savoir plus

Apap C Plus został specjalnie stworzony z myślą o osobach odczuwających pierwsze objawy przeziębienia (dreszcze, bóle głowy, mięśni i ogólne rozbicie, potrzebujących więc skutecznego i bezpiecznego leku, który poprawi ich samopoczucie oraz wspomoże organizm w hamowaniu infekcji. Apap C Plus to lek tak bezpieczny, że mogą go używać nawet osoby z chorobą wrzodową, alergią, nadciśnieniem czy przyjmujące inne leki. Apap C Plus zawiera paracetamol (500 mg) i witaminę C (w dawce 300 mg - jest to największa dawka witaminy C w dwuskładnikowych preparatach zwalczających objawy przeziębienia). Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, witamina C pokrywa zaś zwiększone zapotrzebowanie na kwas askorbinowy oraz uzupełnia jego niedobór często występujący w czasie przeziębienia.Składniki aktywne: 1 tabletka musująca zawiera substancje czynne: - paracetamol 500g,- kwas askorbowy (witamina C) 300mg. Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy bezwodny, wodorowęglan sodu, węglan sodu bezwodny, poliwidon, Makrogol 6000, aromat cytrynowy 84260-51, sacharyna sodowa, aspartam, aromat cytrynowo-limonowy 610049H, magnezu stearynian, sól sodowa fosforanu ryboflawiny.Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe leczenie objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy takich jak gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.Sposób użycia: Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: Jednorazowo jedna tabletkę. Przyjmować co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę. Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w jednej szklanki wody.Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 lat.Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki leku lub wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, Ciężka niewydolność nerek lub wątroby,Wirusowe zapalenie wątroby, Choroba alkoholowa, Fenyloketonuria, Ostrożnie przyjmować lek jednocześnie z inhibitorami MAO oraz w okresie 2 tygodni po ich odstawieniu, a także jednocześnie z zydowudyną (AZT).Leku nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Avis

Donnez votre avis

Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących

Apap C Plus (Paracetamol + Vit. C) - 10 tabletek musujących

Apap C Plus przeznaczony jest dla osób odczuwających pierwsze objawy przeziębienia (dreszcze, bóle głowy, mięśni i ogólne rozbicie). Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, wit. C uzupełnia niedobory występujące w czasie przeziębienia.

Accessoires