Apap - Lek Przeciwbólowy - 12 tabletek Agrandir l'image

Apap - Lek Przeciwbólowy - 12 tabletek

Nouveau produit

Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Plus de détails

En achetant ce produit vous pouvez gagner jusqu'à 6 points de fidélité. Votre panier totalisera 6 points pouvant être transformé(s) en un bon de réduction de 0,12 zł.


6,49 zł TTC

En savoir plus

  Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.Produkt leczniczy przeznaczony jest nawet dla:     * osób z chorobą wrzodową    * osób z nadciśnieniem tętniczym    * cierpiących na nadkwaśność i zgagę    * chorych na cukrzycę    * alergików    * osób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowe    * kobiet ciężarnych i karmiących.Składniki aktywne: Paracetamolum 500 mg;Wskazania do stosowania: Bóle różnego pochodzenia - ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączkowe; gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Sposób użycia: Dorośli:  1 do 2 tabletek, 3 do 4 razy na dobę, nie więcej niż 8 tabletek na dobę. Dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami.Ostrzeżenia: Należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli ból u dorosłych utrzymuje się ponad 10 dni, u dzieci ponad 5 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni. Kofeina nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu. Przy prawidłowym dawkowaniu lek zwykle nie wywołuje objawów niepożądanych. Podczas stosowania leku nie należy pić alkoholu. Nie przekraczać zalecanych dawek na dobę.  

Avis

Donnez votre avis

Apap - Lek Przeciwbólowy - 12 tabletek

Apap - Lek Przeciwbólowy - 12 tabletek

Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.