Fabricants

Liste de produits par fabricant Herbapol Poznań

Résultats 1 - 8 sur 8.
 • 12,96 zł

  Lek Sylimarol 70 mg stosuje się wspomagająco w zaburzeniach czynności i przewlekłych stanach zapalnych wątroby, w rekonwalescencj i po toksyczno - metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz po spożyciu trudno strawnych pokarmów.

  12,96 zł
 • 12,96 zł

  Lek Sylimarol 35 mg stosuje się w rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz po spożyciu trudno strawnych pokarmów. Wspomagająco w zaburzeniach czynności i przewlekłych stanach zapalnych wątroby. Działanie ochronne na wątrobę koncentratu sylimaryny...

  12,96 zł
 • 14,04 zł

  Reumaherb jest preparatem pochodzenia roślinnego w postaci tabletek powlekanych. Stosowany jest wspomagająco w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych w schorzeniach zwyrodnieniowych narządu ruchu. Ponadto preparat wykazuje działanie immunostymulujące, pobudza aktywność komórkową.

  14,04 zł
 • 10,78 zł

  Preparat stosowany jest jako środek rozgrzewający w bólach mięśniowych (nadciągnięcia mięśni, bolesne skurcze mięśni), bólach stawowych (stany zapalne stawów) oraz w nerwobólach (zapalenie korzonków nerwowych, rwa kulszowa).

  10,78 zł
 • 8,73 zł

  Alax zawiera jako substancję czynną wysuszony, sproszkowany sok z liści aloesu oraz wyciąg z kory kruszyny wykazują działanie przeczyszczające. Mechanizm działania tłumaczy się stymulacją ruchów perystaltycznych jelita grubego oraz zahamowaniem resorpcji zwrotnej wody z jelita. W efekcie następuje przyspieszenie pasażu jelitowego oraz rozluźnienie stolca.

  8,73 zł
 • 15,83 zł

  Urosept jest tradycyjnym lekiem o działaniu moczopędnym. Zalecany jest do stosowania pomocniczego w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych oraz chorobach przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Skuteczność leku w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania w lecznictwie i doświadczeniu.

  15,83 zł
 • 13,61 zł

  Działanie leku polega na zmniejszeniu przepuszczalności ścian naczyń krwionośnych oraz na zwiększeniu napięcia naczyń i zastawek żylnych. Lek ten stosuje się w objawach przewlekłej niewydolności żylnej różnego pochodzenia: obrzęki, kurcze łydek, świąd oraz bóle i uczucie ciężkości w nogach, żylaki i zespół pozakrzepowy.

  13,61 zł
 • 12,07 zł
  1 Commentaire(s)

  Esceven żel, zawierający escynę, przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w objawach przewlekłej niewydolności żylnej, takich jak: ból, uczucie ciężkości w nogach, nocne skurcze mięśni łydki, swędzenie oraz obrzęk.

  12,07 zł
Résultats 1 - 8 sur 8.