Specials

Manufacturers

Herbs Homogeneous A to D There are 36 products.

per page
Showing 1 - 9 of 36 items
 • 3,91 zł

  Stany zapalne górnych dróg oddechowych, zaburzenia trawienia.

  3,91 zł
 • 2,97 zł

  Ziele Drapacza Lekarskiego stosuje się przeważnie w zaburzeniach trawienia, braku łaknienia jako środek goryczowy pobudzający wydzielanie soku żołądkowego, ułatwiający trawienie. W zaburzeniach trawienia, braku łaknienia jako środek goryczowy pobudzający wydzielanie soku żołądkowego, ułatwiający trawienie.

  2,97 zł
 • 2,80 zł

  Korzeń Cykorii Podróżnika stosuje się tradycyjnie w dolegliwościach trawiennych i braku łaknienia. Skuteczność produktu w podanych wskazaniach opiera się wyłącznie na długotrwałym stosowaniu i doświadczeniu. Głównym rzeciwwskazaniem, jest uczulenie na cykorię lub inne rośliny z rodziny złożonych.

  2,80 zł
 • 4,43 zł

  W medycynie ludowej produkt stosuje się w stanach zapalnyche dróg moczowych oraz w biegunkach.

  4,43 zł
 • 2,69 zł

  Napar z bratka działa oczyszczająco i moczopędnie, uszczelnia ściany naczyń włosowatych oraz działa napotnie. W medycynie ludowej od dawna stosowano napar z bratka jako środek oczyszczający organizm z toksyn oraz wzmacniający naczynia krwionośne. Najważniejszą jednak zaletą fiołka trójbarwnego jest zdolność do oczyszczania organizmu ze szkodliwych...

  2,69 zł
 • 4,41 zł

  W medycynie ludowej produkt stosuje się w zaburzeniach trawienia, braku łaknienia, atonii jelit, niedostatecznym wydzielaniu żółci oraz innych soków trawiennych. Środek goryczowy, poprawiający wydzielanie soków trawiennych.

  4,41 zł
 • 4,98 zł

  W medycynie ludowej produkt stosuje się do okładów na stłuczenia, obrzęki, krwiaki, krwawe wybroczyny, stany zapalne skóry.

  4,98 zł
 • 3,36 zł

  Doustnie wspomagająco w dolegliwościach trawiennych jako środek pobudzający wydzielanie soków trawiennych. Zewnętrznie do okładów i przemywań w drobnych urazach skóry (zadrapania, otarcia naskórka). Wewnętrznie w niewydolności wątroby, w stanach skurczowych dróg żółciowych jako środek żółciopędny, w zapaleniu błony śluzowej żołądka i jelit jako lek...

  3,36 zł
 • 13,74 zł

  Produkt stosuje się jako środek powlekający i łagodnie wykrztuśny w kaszlu towarzyszącym stanom zapalnym górnych dróg oddechowych. Tradycyjnie stosuje się jako środek powlekający i łagodnie wykrztuśny w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych. Skuteczność produktu w podanych wskazaniach opiera się na długotrwałym stosowaniu i doświadczeniu.

  13,74 zł
Showing 1 - 9 of 36 items