Specials

Manufacturers

HERBS - RESPIRATORY There are 5 products.

Showing 1 - 5 of 5 items
 • 6,96 zł

  Zioła stosowane pomocniczo w nieżytach górnych dróg oddechowych z trudnością odkrztuszania wydzieliny. Substancje zawarte w składnikach herbatki EXPEFLOS TEA poprawiają funkcjonowanie błon śluzowych górnych dróg oddechowych, ułatwiają odkrztuszanie, a także działają regenerująco na śluzówkę gardła i jamy ustnej. Wykazują działanie pomocnicze w nieżytach...

  6,96 zł
 • 7,49 zł

  Preparat stosuje się do płukania - w stanach zapalnych jamy ustnej, gardła, krtani. Jako lek wspomagający leczenie zasadnicze w paradontozie, w anginie i innych stanach zapalnych migdałków, w pielęgnowaniu jamy ustnej; do inhalacji - pomocniczo w nieżycie nosa, w zapaleniu zatok i krtani, w nieżycie gardła i oskrzeli, do kąpieli odświeżających.

  7,49 zł
 • 5,95 zł

  Ostre i przewlekłe stany zapalne błon śluzowych jamy ustnej i gardła.

  5,95 zł
 • 10,34 zł

  Preparat pochodzenia naturalnego do stosowania miejscowego. Działa przeciwzapalnie, ściągająco, bakteriobójczo i miejscowo przeciwbólowo. Stany zapalne jamy ustnej, afty, odleżyny w jamie ustnej (po protezach zębowych), pomocniczo w paradontozie.

  10,34 zł
 • 7,96 zł

  Preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne. Syrop stosuje się w infekcjach bakteryjnych górnych dróg oddechowych, kaszlu, zapaleniu krtani.

  7,96 zł
Showing 1 - 5 of 5 items