Specials

Manufacturers

HERBS - RESPIRATORY There are 5 products.

Showing 1 - 5 of 5 items
 • 7,51 zł

  Zioła stosowane pomocniczo w nieżytach górnych dróg oddechowych z trudnością odkrztuszania wydzieliny. Substancje zawarte w składnikach herbatki EXPEFLOS TEA poprawiają funkcjonowanie błon śluzowych górnych dróg oddechowych, ułatwiają odkrztuszanie, a także działają regenerująco na śluzówkę gardła i jamy ustnej. Wykazują działanie pomocnicze w nieżytach...

  7,51 zł
 • 8,09 zł

  Preparat stosuje się do płukania - w stanach zapalnych jamy ustnej, gardła, krtani. Jako lek wspomagający leczenie zasadnicze w paradontozie, w anginie i innych stanach zapalnych migdałków, w pielęgnowaniu jamy ustnej; do inhalacji - pomocniczo w nieżycie nosa, w zapaleniu zatok i krtani, w nieżycie gardła i oskrzeli, do kąpieli odświeżających.

  8,09 zł
 • 6,43 zł

  Ostre i przewlekłe stany zapalne błon śluzowych jamy ustnej i gardła.

  6,43 zł
 • 11,17 zł

  Preparat pochodzenia naturalnego do stosowania miejscowego. Działa przeciwzapalnie, ściągająco, bakteriobójczo i miejscowo przeciwbólowo. Stany zapalne jamy ustnej, afty, odleżyny w jamie ustnej (po protezach zębowych), pomocniczo w paradontozie.

  11,17 zł
 • 8,60 zł

  Preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne. Syrop stosuje się w infekcjach bakteryjnych górnych dróg oddechowych, kaszlu, zapaleniu krtani.

  8,60 zł
Showing 1 - 5 of 5 items