Specials

Manufacturers

HERBS - URINARY SYSTEM There are 10 products.

per page
Showing 1 - 9 of 10 items
 • 6,96 zł

  Zioła stosowane pomocniczo jako środek moczopędny w zaburzeniach wydalania moczu. Składniki herbatki DIUROFLOS TEA wspomagają pracę układu krążenia i układu moczowego, regulują gospodarkę wodną organizmu. Wykazują łagodne działanie diuretyczne.

  6,96 zł
 • 6,96 zł

  Zioła stosowane w stanach zapalnych cewki moczowej i pęcherza moczowego, przy skłonnościach do powstawania kamicy nerkowej. Składniki herbatki ziołowej UROFLOS TEA wykazują działanie moczopędne, regulują gospodarkę wodną w organizmie, wspomagają pracę pęcherza moczowego i nerek oraz układu krążenia i wydalania. Znajdujący się w herbatce korzeń lubczyka...

  6,96 zł
 • 58,00 zł
  New

  Pumpkin seed oil 500ml - natural, cold pressed, unfiltered with amazing taste and zielonoczarnym color and flavor of pumpkin seeds.

  58,00 zł
 • 99,90 zł
  New

  Natural 100% quality pumpkin seed oil 1000ml - natural cloudy, crude, unrefined, cold-pressed with a dark color and an amazing aroma and taste.

  99,90 zł
 • 13,90 zł

  Fitolizyna stosowana jest tradycyjnie w chorobach układu moczowego, ułatwia wydalanie kamieni i piasku, działa moczopędnie, przeciwzapalnie, przeciwbólowo i bakteriostatycznie. Krzemionka zawartą w zielu skrzypu działa normalizująco na równowagę koloidowo - krystaloidową w moczu, przez co zmniejsza możliwość budowania się kamieni moczowych.

  13,90 zł
 • 15,79 zł

  Środek tradycyjnie stosowany jako pomocniczy w kamicy dróg moczowych i zapobieganiu nawrotom kamicy. Preparat ułatwia wydalanie kamieni i złogów moczowych niezależnie od ich składu chemicznego. Działa lekko przeciwbakteryjnie, rozkurczowo i przeciwbólowo.

  15,79 zł
 • 8,31 zł

  Bratek łagodzi dolegliwości skórne związane z zaburzeniami przemiany materii, charakterystyczne dla wieku młodzieńczego. Flawonoidy zawarte w ekstrakcie z bratka mają działanie oczyszczające i moczopędne. Wiążą szkodliwe dla zdrowia produkty przemiany materii, przez co ułatwiają ich usuwanie z moczem. Regulują przemianę materii, uszczelniają ściany naczyń...

  8,31 zł
 • 10,91 zł

  Wspomagająco w dolegliwościach reumatoidalnych oraz w celu wymuszenia diurezy w zapalnych schorzeniach dróg moczowych i piasku nerkowym.

  10,91 zł
 • 14,66 zł

  Urosept jest tradycyjnym lekiem o działaniu moczopędnym. Zalecany jest do stosowania pomocniczego w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych oraz chorobach przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Skuteczność leku w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania w lecznictwie i doświadczeniu.

  14,66 zł
Showing 1 - 9 of 10 items