Specials

Manufacturers

cold There are 8 products.

Showing 1 - 8 of 8 items
 • 5,39 zł

  Syrop stosuje się w nieżytach górnych dróg oddechowych takich jak: grypa, angina, zapalenie gardła i oskrzeli. Wykazuje działanie wykrztuśne i rozkurczowe na mięśnie gładkie górnych dróg oddechowych, przeciwzapalne na błony śluzowe jamy ustnej i gardła.

  5,39 zł
 • 13,61 zł

  Lipomal przeciwgorączkowy syrop o smaku malinowym przeznaczony specjalnie dla dzieci. Lipomal to syrop polecany szczególnie podczas stanów gorączkowych, przeziębień, zapaleń gardła, kaszlu. Lek moze być stosowany u dzieci w wieku powyżej 1 roku życia.

  13,61 zł
 • 5,80 zł

  Syrop stosuje się w nieżytach górnych dróg oddechowych, jako środek wspomagający w leczeniu grypy, przeziębienia, zapalenia gardła i oskrzeli, w suchym kaszlu ze skąpą wydzieliną.

  5,80 zł
 • 7,55 zł

  Profilaktyka i leczenie następstw niedoborów wapnia w organizmie oraz leczenie wspomagające w stanach zapalnych, wysiękowych i alergicznych.

  7,55 zł
 • 10,65 zł

  Rutinoscorbin jest lekiem złożonym o skojarzonym działaniu rutyny i witaminy C. Rutyna uszczelnia naczynia włosowate, zapobiega krwawieniom, wybroczynom i żylakom. Dzięki właściwościom przeciwutleniacza rutyna chroni witaminę C nasilając jej działanie.

  10,65 zł
 • 6,88 zł

  Lek IBUPROM jest lekiem działającym przeciwbólowo (na poziomie centralnym i obwodowym). Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu (działanie obwodowe). Skutecznie obniża gorączkę (działanie centralne). Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego.

  6,88 zł
 • 7,01 zł

  Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

  7,01 zł
 • 7,94 zł

  Pomocniczo nieżyty górnych dróg oddechowych, a zwłaszcza z suchym kaszlem oraz przeziębienia, przebiegające ze stanami gorączkowymi.

  7,94 zł
Showing 1 - 8 of 8 items