Ta strona używa Plików "Cookies". Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na używanie Plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Informacja

Producenci

Regulamin Sklepu Internetowego "Leki z Natury".

 

Ochrona danych osobowych serwisu "Leki z Natury"

1. Sklep "www.lekiznatury.pl"  zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).
2. Sklep "www.lekiznatury.pl" nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Klientów.
3. Dane osobowe wprowadzane podczas rejestracji konta i składania zamówienia są wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień oraz usług.
3. Każdemu Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych ich modyfikacji lub usunięcia.

Oferta handlowa sklepu internetowego "Leki z Natury"

1. Oferta Sklepu "www.lekiznatury.pl" składa się z kosmetyków, herbat, suplementów diety, soków, przypraw i leków bez recepty oraz produktów medycznych.
2. Wszystkie ceny prezentowane w Sklepie "www.lekiznatury.pl" zawierają podatek VAT i podane są w złotych polskich i obowiązują w momencie składania zamówienia.
3. Oferta prezentowana w sklepie jest stale dostępna, o wyjątkowych przypadkach braku towaru klient zostanie niezwłocznie poinformowany drogą telefoniczną lub elektroniczną, ponieważ oferowane produkty sprzedawane są również w sklepie stacjonarnym.
4. Oferta sklepu jest stale rozbudowywane zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez Klientów.
5. Wszystkie użyte w serwisie nazwy produktów i marek, znaki graficzne są własnością firm i są prezentowane w celach informacyjnych.
6. Opisy i zdjęcia produktów pochodzą od producentów lub zostały utworzone przez sklep i są prezentowane w celach informacyjnych.
7. Kopiowanie zdjęć i opisów ze strony  www.lekiznatury.pl  jest zabronione.
8. Zdjęcia opakowań produktów w nielicznych przypadkach mogą różnić się od opakowania rzeczywistego ze względu na zmiany dokonane przez producentów.
9. Oferty promocyjne występują w ograniczonej ilości, a ich realizacja następuje w kolejności zgłoszeń do wyczerpania zapasów. 
10. Sklep  zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji produktu promocyjnego w przypadku wyczerpania asortymentu, o czym zamawiający zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefonicznie.
11. Dokumentem potwierdzającym sprzedaż produktu jest paragon fiskalny lub faktura VAT w zależności od opcji wybranej przez Klienta.

12. Produkty lecznicze dostępne bez recepty do zakupu wyłącznie w sklepie stacjonarnym przy ul.Żytniej 70H w Olsztynie.

Prawo odstąpienia od umowy
1.Mają Państwo możliwość zwrotu zakupionych produktów w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
2. W celu dokonania zwrotu zakupionych produktów muszą nas Państwo poinformować o swojej decyzji odstąpienia od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą na adres sklepu Leki z Natury ul.Żytnia 70H 10-823 Olsztyn; pismo wysłane pocztą elektroniczną na adres sklep@lekiznatury.pl ; telefonicznie pod numer 668352666.
3.Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
4.W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas).
5. Zwroty dokonywane są w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwrotu i oświadczenia o odstąpieniu od umowy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji (nie ponoszą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem wpłaconej kwoty).
6. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu zakupionych towarów (bezpośrednim kosztem zwrotu jest koszt przesyłki zwracanych towarów, które należy do nas wysłać)
7. Sklep Leki z Natury przestrzega Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.
Dokładamy wszelkich starń aby Klienci naszego sklepu byli w 100% zadowoleni z realizacji zamówień.
Jeżeli w ciągu 7 dni nie otrzymacie Państwo zamówionego towaru prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Telefon kontaktowy:

adres e-mail : sklep@lekiznatury.pl